|
Je kent het vast wel, je bent momenteel op vakantie naar bijvoorbeeld Curçao, of je bent van plan om daar heen te gaan. Om het land en de mooie plekjes te ontdekken, moet je je veerblijflocatie verlaten. In dat geval is een auto huren wel handig. SunnyCars/ANWB De goedkoopste auto die ze hier hebben is een Kia Picanto. Dit is een twee persoons- auto met 4 deuren en een kofferbak. Bij het ophalen heeft de auto een volle tank en airco. Voor een week betaal je maar €291,- EasyTerra Bij EasyTerra zijn het allemaal vier persoons- auto’s en ook allemaal met 4 deuren. De prijzen variëren van €230,- tot €250,- voor 1 week. Rentalcars Misschien wel de meest bekende is Rentalcars. Conclusie Kortom wanneer je op vakantie gaat naar Curçao, is er genoeg keuze qua het huren van een auto door autohuur curacao |
| https://www.autoverhuurwillemstad.com |
Veelgestelde vragen
Welke autohuurmaatschappijen zijn beschikbaar op Curaçao?▼
Op Curaçao zijn verschillende autohuurmaatschappijen beschikbaar, waaronder SunnyCars/ANWB, EasyTerra en Rentalcars. Elk bedrijf biedt verschillende voertuigen en prijzen aan, zodat je een keuze hebt die bij je budget en behoeften past.
Hoeveel kost het huren van een auto op Curaçao voor een week?▼
De prijzen variëren afhankelijk van het voertuigtype. Bij Rentalcars betaal je al €200 voor een kleine auto, terwijl een SUV rond de €370 per week kost. EasyTerra biedt auto's aan tussen €230 en €250 per week.
Wat is de goedkoopste auto om te huren op Curaçao?▼
De Kia Picanto is een van de goedkoopste opties, beschikbaar via SunnyCars/ANWB voor €291 per week en via Rentalcars voor €200 per week. Dit is een compacte tweepersoonsauto met airco en volle tank.
Zijn huurauto's op Curaçao voorzien van airco?▼
Ja, alle voertuigen die via de genoemde maatschappijen worden verhuurd, zijn voorzien van airco. De auto's hebben ook een volle tank bij ophaling, zodat je meteen kunt vertrekken.
Kan ik een SUV of personenbusje huren op Curaçao?▼
Ja, zowel SUV's als personenbusjes zijn beschikbaar. SUV's kosten ongeveer €370 per week bij Rentalcars, terwijl personenbusjes €500-€560 per week kosten. Deze grotere voertuigen zijn geschikt voor groepen.
